Podokręg Piłki Nożnej Gorlice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 208, wczoraj: 366
ogółem: 527 037

statystyki szczegółowe

Juniorzy - 1999 i młodsi

 

XIX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

juniorów - rocznik 1999 i młodsi

wygrała drużyna GKS GLINIK Gorlice

 

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - KUKLA Kacper (GKS GLINIK Gorlice)

Najlepszym bramkarzem turnieju został - JAMROŻY Paweł (LKS Bystra)

Królem strzelców turnieju został - GÓRA Kacper (KS Ropa)

 

Wyniki uzyskane w poszczególnych spotkaniach turnieju zostały podane poniżej w tabeli Harmonogram rozgrywek.

 

Końcowa tabela turnieju:

Miejsce Drużyna
1.  GKS GLINIK Gorlice
2.  KS Ropa
3.  LKS Bystra
4.  KS PODHALANIN Biecz
5.  KS Bobowa
6.  LKS Zagórzany
7.  LKS OGIEŃ Sękowa
8.  LKS Kobylanka

 

 


 

HARMONOGRAM XIX Halowych Mistrzostw PPN Gorlice juniorów - rocznik 1999 i młodsi - kliknij, aby otworzyć

 


 


XIX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

juniorów - rocznik 1999 i młodsi

 

Gorlice, hala OSiR - 27.12.2017 r.
rozpoczęcie turnieju o godz. 13:30

 

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. LKS OGIEŃ Sękowa

2. KS Bobowa
3. GKS GLINIK Gorlice
4. KS Ropa

 

Grupa B:
1. KS PODHALANIN Biecz
2. LKS Kobylanka
3. LKS Zagórzany
4. LKS Bystra

 

Harmonogram rozgrywek:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
13:30  LKS OGIEŃ Sękowa  KS Bobowa 0 - 0
13:45  KS PODHALANIN Biecz  LKS Kobylanka 3 - 1
14:00  GKS GLINIK Gorlice  KS Ropa 3 - 1
14:15  LKS Zagórzany  LKS Bystra 1 - 1
14:30  LKS OGIEŃ Sękowa  GKS GLINIK Gorlice 0 - 1
14:45  KS PODHALANIN Biecz  LKS Zagórzany 4 - 0
15:00  KS Bobowa  KS Ropa 1 - 2
15:15  LKS Kobylanka  LKS Bystra 0 - 1
15:30  LKS OGIEŃ Sękowa  KS Ropa 2 - 5
15:45  KS PODHALANIN Biecz  LKS Bystra 1 - 1
16:00  KS Bobowa  GKS GLINIK Gorlice 2 - 1
16:15  LKS Kobylanka  LKS Zagórzany 0 - 4

 

Tabela Grupy A:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice 6 5 - 3
2.  KS Ropa 6 8 - 6
3.  KS Bobowa 4 3 - 3
4.  LKS OGIEŃ Sękowa 1 2 - 6

 

Tabela Grupy B:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  KS PODHALANIN Biecz 7 8 - 2
2.  LKS Bystra 5 3 - 2
3.  LKS Zagórzany 4 5 - 5
4.  LKS Kobylanka 0 1 - 8

 

Półfinały:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
16:45  GKS GLINIK Gorlice  LKS Bystra 6 - 0
17:00  KS Ropa  KS PODHALANIN Biecz 2 - 1

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
17:30  LKS Bystra  KS PODHALANIN Biecz 1 - 1
(rz.k. 3 - 2)

 

Mecz o pierwsze miejsce:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
17:45  GKS GLINIK Gorlice  KS Ropa 2 - 1

 

Drużyny rozgrywają zawody 1 x 12 minut bez zmiany stron boiska w składach 5 osobowych (4 zawodników + bramkarz).

 

Wręczenie pucharów, dyplomów - zakończenie turnieju.

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Kalendarium

20

05-2018

niedziela

21

05-2018

pon.

22

05-2018

wtorek

23

05-2018

środa

24

05-2018

czwartek

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
KS PODHALANIN Biecz 4:1 LKS BIAŁA Brunary
KS Ropa 8:3 LKS KRÓLOVIA Królowa Górna
LKS Kobylanka 3:0 GKS MOSZCZANKA Moszczenica
LKS Łużna 1:1 ULKS WICHER Mogilno
LKS Uście Gorlickie 3:1 LKS SOKÓŁ Staszkówka
LKS Wójtowa 4:0 LKS OGIEŃ Sękowa
LKS Zagórzany 0:0 LKS NAFTA Kryg

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
LKS BIAŁA Brunary - LKS Zagórzany
LKS NAFTA Kryg - LKS Wójtowa
LKS OGIEŃ Sękowa - LKS Uście Gorlickie
LKS SOKÓŁ Staszkówka - LKS Łużna
ULKS WICHER Mogilno - LKS Kobylanka
GKS MOSZCZANKA Moszczenica - KS Ropa
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna - KS PODHALANIN Biecz

Najnowsza galeria

Finał Pucharu Polski na szczeblu PPN Gorlice 2017/2018
Ładowanie...