Podokręg Piłki Nożnej Gorlice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 212, wczoraj: 457
ogółem: 469 667

statystyki szczegółowe

Juniorzy starsi - 1998 i młodsi

 

XVIII Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej
juniorów starszych (rocznik 1998 i młodsi)
wygrała drużyna LKS ORZEŁ Wojnarowa

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - KUKLA Kacper (GKS GLINIK Gorlice)

Królem strzelców turnieju został - KASPRZYK Dawid (LKS ORZEŁ Wojnarowa) - 4 bramki

Najlepszym bramkarzem turnieju został - KORZEŃ Daniel (KS Ropa)

 

Wyniki uzyskane w poszczególnych spotkaniach turnieju zostały podane poniżej w tabeli Harmonogram rozgrywek.

 

Końcowa tabela turnieju:

Miejsce Drużyna
1.  LKS ORZEŁ Wojnarowa
2.  GKS GLINIK Gorlice
3.  KS Ropa
4.  LKS OGIEŃ Sękowa
5.  LKS Uście Gorlickie
6.  KS Biecz
7.  LUKS Hańczowa
8.  LKS Zagórzany
9.  LKS Kobylanka
10.  KS Bobowa

 


 

HARMONOGRAM XVIII Halowych Mistrzostw PPN Gorlice juniorów starszych - rocznik 1998 i młodsi - kliknij, aby otworzyć

 



XVIII Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

juniorów starszych - rocznik 1998 i młodsi

 

Gorlice, hala OSiR - 27.12.2016 r.
rozpoczęcie turnieju o godz. 8:00

 

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. GKS GLINIK Gorlice
2. KS Bobowa
3. LKS Kobylanka
4. LKS OGIEŃ Sękowa
5. LKS Zagórzany

 

Grupa B:
1. LKS Uście Gorlickie
2. KS Ropa
3. LKS ORZEŁ Wojnarowa
4. LUKS Hańczowa
5. KS Biecz

 

Harmonogram rozgrywek:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
8:00  GKS GLINIK Gorlice  KS Bobowa ---
8:12  LKS Uście Gorlickie  KS Ropa 0 - 2
8:24  LKS Kobylanka  LKS OGIEŃ Sękowa 0 - 1
8:36  LKS ORZEŁ Wojnarowa  LUKS Hańczowa 2 - 0
8:48  GKS GLINIK Gorlice  LKS Zagórzany 3 - 0
9:00  LKS Uście Gorlickie  KS Biecz 2 - 0
9:12  KS Bobowa  LKS Kobylanka ---
9:24  KS Ropa  LKS ORZEŁ Wojnarowa 0 - 0
9:36  LKS OGIEŃ Sękowa  LKS Zagórzany 1 - 0
9:48  LUKS Hańczowa  KS Biecz 1 - 2
10:00  GKS GLINIK Gorlice  LKS Kobylanka 4 - 0
10:12  LKS Uście Gorlickie  LKS ORZEŁ Wojnarowa 1 - 3
10:24  KS Bobowa  LKS Zagórzany ---
10:36  KS Ropa  KS Biecz 2 - 2
10:48  GKS GLINIK Gorlice  LKS OGIEŃ Sękowa 4 - 0
11:00  LKS Uście Gorlickie  LUKS Hańczowa 3 - 3
11:12  LKS Kobylanka  LKS Zagórzany 0 - 0
11:24  LKS ORZEŁ Wojnarowa  KS Biecz 4 - 0
11:36  KS Bobowa  LKS OGIEŃ Sękowa ---
11:48  KS Ropa  LUKS Hańczowa 1 - 1

 

Tabela Grupy A:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice 9 11 - 0
2.  LKS OGIEŃ Sękowa 6 2 - 4
3.  LKS Zagórzany 1 0 - 4
4.  LKS Kobylanka 1 0 - 5
5.  KS Bobowa --- ---

 

Tabela Grupy B:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  LKS ORZEŁ Wojnarowa 10 9 - 1
2.  KS Ropa 6 5 - 3
3.  LKS Uście Gorlickie 4 6 - 8
4.  KS Biecz 4 4 - 9
5.  LUKS Hańczowa 2 5 - 8

 

Półfinały:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
12:10  GKS GLINIK Gorlice  KS Ropa 1 - 0
12:25  LKS OGIEŃ Sękowa  LKS ORZEŁ Wojnarowa 0 - 1

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
12:45  KS Ropa  LKS OGIEŃ Sękowa 1 - 0

 

Mecz o pierwsze miejsce:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
13:00  GKS GLINIK Gorlice  LKS ORZEŁ Wojnarowa 1 - 1
(rz.k. 1 - 3)

 

Drużyny rozgrywają zawody 1 x 10 minut bez zmiany stron boiska w składach 5 osobowych (4 zawodników + bramkarz).

 

Wręczenie pucharów, dyplomów - zakończenie turnieju.

 

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Kalendarium

20

11-2017

pon.

21

11-2017

wtorek

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS Uście Gorlickie 3:1 LKS BIAŁA Brunary
LKS Łużna 7:2 LKS Wójtowa
LKS Kobylanka 5:3 LKS Zagórzany
KS Ropa 8:2 LKS NAFTA Kryg
KS PODHALANIN Biecz 3:1 LKS OGIEŃ Sękowa
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna 0:2 LKS SOKÓŁ Staszkówka
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 0:4 ULKS WICHER Mogilno

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Najnowsza galeria

X Halowy Turniej Seniorów o Puchar PPN Gorlice
Ładowanie...