Podokręg Piłki Nożnej Gorlice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 288, wczoraj: 745
ogółem: 646 105

statystyki szczegółowe

Juniorzy starsi - 2000 i młodsi

 

XX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

juniorów starszych - rocznik 2000 i młodsi

wygrała drużyna LKS OGIEŃ Sękowa

 

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - HAJDUK Jakub (LKS OGIEŃ Sękowa)

Najlepszym bramkarzem turnieju został - PRZYBYŁOWICZ Przemysław (GKS GLINIK Gorlice)

Królem strzelców turnieju został - GAŁOWICZ Kamil (LKS OGIEŃ Sękowa)

 

Wyniki uzyskane w poszczególnych spotkaniach turnieju zostały podane poniżej w tabeli Harmonogram rozgrywek.

 

Końcowa tabela turnieju:

Miejsce Drużyna
1.  LKS OGIEŃ Sękowa
2.  KS Ropa
3.  GKS GLINIK Gorlice
4.  LKS TORCIDA Smerekowiec
5.  LKS Zagórzany
6.  LKS Bystra
7.  LKS Kobylanka
8.  KS PODHALANIN Biecz
9.  LUKS Hańczowa

 

 


 

HARMONOGRAM XX Halowych Mistrzostw PPN Gorlice juniorów starszych - rocznik 2000 i młodsi - kliknij, aby otworzyć

 


 


XX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

juniorów starszych - rocznik 2000 i młodsi

 

Gorlice, hala OSiR - 28.12.2018 r.
rozpoczęcie turnieju o godz. 13:00

 

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. GKS GLINIK Gorlice

2. LUKS Hańczowa
3. LKS Bystra
4. LKS OGIEŃ Sękowa
5. LKS Kobylanka

 

Grupa B:
1. KS Ropa
2. KS PODHALANIN Biecz
3. LKS TORCIDA Smerekowiec
4. LKS Zagórzany

 

Harmonogram rozgrywek:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
13:00  GKS GLINIK Gorlice  LUKS Hańczowa 7 - 0
13:15  KS Ropa  KS PODHALANIN Biecz 3 - 1
13:30  LKS Bystra  LKS OGIEŃ Sękowa 1 - 4
13:45  LKS TORCIDA Smerekowiec  LKS Zagórzany 1 - 1
14:00  GKS GLINIK Gorlice  LKS Kobylanka 3 - 1
14:15  KS Ropa  LKS Zagórzany 0 - 1
14:30  LUKS Hańczowa  LKS OGIEŃ Sękowa 1 - 3
14:45  KS PODHALANIN Biecz  LKS TORCIDA Smerekowiec 0 - 2
15:00  GKS GLINIK Gorlice  LKS Bystra 2 - 0
15:15  LUKS Hańczowa  LKS Kobylanka 1 - 2
15:30  KS PODHALANIN Biecz  LKS Zagórzany 4 - 0
15:45  LKS Bystra  LKS Kobylanka 0 - 0
16:00  GKS GLINIK Gorlice  LKS OGIEŃ Sękowa 0 - 0
16:15  KS Ropa  LKS TORCIDA Smerekowiec 3 - 1
16:30  LUKS Hańczowa  LKS Bystra 2 - 3
16:45  LKS OGIEŃ Sękowa  LKS Kobylanka 6 - 0

 

Tabela Grupy A:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  LKS OGIEŃ Sękowa 10 13 - 2
2.  GKS GLINIK Gorlice 10 12 - 1
3.  LKS Bystra 4 4 - 8
4.  LKS Kobylanka 4 3 - 10
5.  LUKS Hańczowa 0 4 - 15

 

Tabela Grupy B:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  KS Ropa 6 6 - 3
2.  LKS TORCIDA Smerekowiec 4 4 - 4
3.  LKS Zagórzany 4 2 - 5
4.  KS PODHALANIN Biecz 3 5 - 5

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
17:15  GKS GLINIK Gorlice  LKS TORCIDA Smerekowiec 1 - 0

 

Mecz o 1 miejsce:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
17:30  LKS OGIEŃ Sękowa  KS Ropa 2 - 1

 

Drużyny rozgrywają zawody 1 x 12 minut bez zmiany stron boiska w składach 5 osobowych (4 zawodników + bramkarz).

 

Klasyfikacja na najlepszego bramkarza, najlepszego zawodnika, króla strzelców.

 

Wręczenie pucharów, dyplomów - zakończenie turnieju.

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Kalendarium

16

01-2019

środa

17

01-2019

czwartek

18

01-2019

piątek

19

01-2019

sobota

20

01-2019

niedziela

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS NAFTA Kryg 1:1 KS Ropa
LKS BIAŁA Brunary 0:1 LKS Zagórzany
LKS Kobylanka 2:0 KS Bobowa
LKS Wójtowa 2:4 KS PODHALANIN Biecz
LKS Uście Gorlickie 5:1 ULKS WICHER Mogilno
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 1:5 LKS OGIEŃ Sękowa
LKS SOKÓŁ Staszkówka 2:5 GKS GLINIK Gorlice II

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Najnowsza galeria

Szkolenie nr 4 Mobilnej AMO
Ładowanie...