Podokręg Piłki Nożnej Gorlice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 237, wczoraj: 457
ogółem: 469 692

statystyki szczegółowe

Juniorzy - 2000 i młodsi

 

XVIII Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej
juniorów (rocznik 2000 i młodsi)
wygrała drużyna LKS Uście Gorlickie

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - PIECUCH Maciej (LKS Uście Gorlickie)

Królem strzelców turnieju został - HAJDUK Jakub (LKS OGIEŃ Sękowa) - 5 bramek

Najlepszym bramkarzem turnieju został - ŚWIGUT Wojciech (LKS Uście Gorlickie)

 

Wyniki uzyskane w poszczególnych spotkaniach turnieju zostały podane poniżej w tabeli Harmonogram rozgrywek.

 

Końcowa tabela turnieju:

Miejsce Drużyna
1.  LKS Uście Gorlickie
2.  LKS OGIEŃ Sękowa
3.  GKS GLINIK Gorlice
4.  KS PODHALANIN Biecz

 


 

HARMONOGRAM XVIII Halowych Mistrzostw PPN Gorlice juniorów - rocznik 2000 i młodsi - kliknij, aby otworzyć

 



XVIII Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

juniorów - rocznik 2000 i młodsi

 

Gorlice, hala OSiR - 28.12.2016 r.
rozpoczęcie turnieju o godz. 8:00

 

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:

1. LKS Uście Gorlickie
2. LKS OGIEŃ Sękowa
3. GKS GLINIK Gorlice
4. KS PODHALANIN Biecz

 

Harmonogram rozgrywek:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
8:00  LKS Uście Gorlickie  LKS OGIEŃ Sękowa 2 - 1
8:20  GKS GLINIK Gorlice  KS PODHALANIN Biecz 2 - 1
8:40  LKS Uście Gorlickie  GKS GLINIK Gorlice 2 - 0
9:00  LKS OGIEŃ Sękowa  KS PODHALANIN Biecz 2 - 2
9:20  LKS Uście Gorlickie  KS PODHALANIN Biecz 2 - 1
9:40  LKS OGIEŃ Sękowa  GKS GLINIK Gorlice 3 - 0

 

Drużyny rozgrywają zawody 1 x 15 minut bez zmiany stron boiska w składach 5 osobowych (4 zawodników + bramkarz).

 

Wręczenie pucharów, dyplomów - zakończenie turnieju.

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Kalendarium

20

11-2017

pon.

21

11-2017

wtorek

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS Uście Gorlickie 3:1 LKS BIAŁA Brunary
LKS Łużna 7:2 LKS Wójtowa
LKS Kobylanka 5:3 LKS Zagórzany
KS Ropa 8:2 LKS NAFTA Kryg
KS PODHALANIN Biecz 3:1 LKS OGIEŃ Sękowa
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna 0:2 LKS SOKÓŁ Staszkówka
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 0:4 ULKS WICHER Mogilno

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Najnowsza galeria

X Halowy Turniej Seniorów o Puchar PPN Gorlice
Ładowanie...