Podokręg Piłki Nożnej Gorlice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 371, wczoraj: 432
ogółem: 580 371

statystyki szczegółowe

Juniorzy młodsi - 2001 i młodsi

 

XIX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

juniorów młodszych - rocznik 2001 i młodsi

wygrała drużyna GKS GLINIK Gorlice

 

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - MITUŚ Tomasz (GKS GLINIK Gorlice)

Najlepszym bramkarzem turnieju został - ZIÓŁKOWSKI Filip (LKS Szymbark)

Królem strzelców turnieju został - PIECUCH Maciej (LKS TORCIDA Smerekowiec)

 

Wyniki uzyskane w poszczególnych spotkaniach turnieju zostały podane poniżej w tabeli Harmonogram rozgrywek.

 

Końcowa tabela turnieju:

Miejsce Drużyna
1.  GKS GLINIK Gorlice
2.  LKS Szymbark
3.  LKS TORCIDA Smerekowiec
4.  LKS Kobylanka
5.  LKS OGIEŃ Sękowa
6.  KS Bobowa
7.  LKS Bystra
8.  KS PODHALANIN Biecz

 

 


 

HARMONOGRAM XIX Halowych Mistrzostw PPN Gorlice juniorów młodszych - rocznik 2001 i młodsi - kliknij, aby otworzyć

 


 


XIX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

juniorów młodszych - rocznik 2001 i młodsi

 

Gorlice, hala OSiR - 28.12.2017 r.
rozpoczęcie turnieju o godz. 8:00

 

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. KS PODHALANIN Biecz

2. KS Bobowa
3. LKS Kobylanka
4. LKS TORCIDA Smerekowiec

 

Grupa B:
1. GKS GLINIK Gorlice
2. LKS OGIEŃ Sękowa
3. LKS Szymbark
4. LKS Bystra

 

Harmonogram rozgrywek:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
8:00  KS PODHALANIN Biecz  KS Bobowa 1 - 2
8:15  GKS GLINIK Gorlice  LKS OGIEŃ Sękowa 3 - 0
8:30  LKS Kobylanka  LKS TORCIDA Smerekowiec 0 - 0
8:45  LKS Szymbark  LKS Bystra 0 - 0
9:00  KS PODHALANIN Biecz  LKS Kobylanka 0 - 1
9:15  GKS GLINIK Gorlice  LKS Szymbark 1 - 1
9:30  KS Bobowa  LKS TORCIDA Smerekowiec 1 - 3
9:45  LKS OGIEŃ Sękowa  LKS Bystra 1 - 0
10:00  KS PODHALANIN Biecz  LKS TORCIDA Smerekowiec 0 - 2
10:15  GKS GLINIK Gorlice  LKS Bystra 5 - 1
10:30  KS Bobowa  LKS Kobylanka 0 - 2
10:45  LKS OGIEŃ Sękowa  LKS Szymbark 0 - 1

 

Tabela Grupy A:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  LKS TORCIDA Smerekowiec 7 5 - 1
2.  LKS Kobylanka 7 3 - 0
3.  KS Bobowa 3 3 - 6
4.  KS PODHALANIN Biecz 0 1 - 5

 

Tabela Grupy B:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice 7 9 - 2
2.  LKS Szymbark 5 2 - 1
3.  LKS OGIEŃ Sękowa 3 1 - 4
4.  LKS Bystra 1 1 - 6

 

Półfinały:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
11:15  LKS TORCIDA Smerekowiec  LKS Szymbark 1 - 1
(rz.k. 1 - 2)
11:30  LKS Kobylanka  GKS GLINIK Gorlice 0 - 1

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
12:00  LKS TORCIDA Smerekowiec  LKS Kobylanka 3 - 0

 

Mecz o pierwsze miejsce:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
12:15  LKS Szymbark  GKS GLINIK Gorlice 0 - 3

 

Drużyny rozgrywają zawody 1 x 12 minut bez zmiany stron boiska w składach 5 osobowych (4 zawodników + bramkarz).

 

Wręczenie pucharów, dyplomów - zakończenie turnieju.

 

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Kalendarium

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
KS Ropa 3:1 LKS Wójtowa
LKS Uście Gorlickie 2:2 LKS Kobylanka
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 4:3 LKS BIAŁA Brunary
LKS SOKÓŁ Staszkówka 4:3 LKS NAFTA Kryg
GKS GLINIK Gorlice II 1:2 LKS Zagórzany
LKS OGIEŃ Sękowa 2:0 KS Bobowa
ULKS WICHER Mogilno 3:2 KS PODHALANIN Biecz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
KS PODHALANIN Biecz - KS Ropa
KS Bobowa - ULKS WICHER Mogilno
LKS Zagórzany - LKS OGIEŃ Sękowa
LKS NAFTA Kryg - GKS GLINIK Gorlice II
LKS BIAŁA Brunary - LKS SOKÓŁ Staszkówka
LKS Kobylanka - GKS MOSZCZANKA Moszczenica
LKS Wójtowa - LKS Uście Gorlickie

Najnowsza galeria

Zebranie sprawozdawcze PPN Gorlice
Ładowanie...