Podokręg Piłki Nożnej Gorlice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 211, wczoraj: 366
ogółem: 527 040

statystyki szczegółowe

Juniorzy młodsi - 2001 i młodsi

 

XIX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

juniorów młodszych - rocznik 2001 i młodsi

wygrała drużyna GKS GLINIK Gorlice

 

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - MITUŚ Tomasz (GKS GLINIK Gorlice)

Najlepszym bramkarzem turnieju został - ZIÓŁKOWSKI Filip (LKS Szymbark)

Królem strzelców turnieju został - PIECUCH Maciej (LKS TORCIDA Smerekowiec)

 

Wyniki uzyskane w poszczególnych spotkaniach turnieju zostały podane poniżej w tabeli Harmonogram rozgrywek.

 

Końcowa tabela turnieju:

Miejsce Drużyna
1.  GKS GLINIK Gorlice
2.  LKS Szymbark
3.  LKS TORCIDA Smerekowiec
4.  LKS Kobylanka
5.  LKS OGIEŃ Sękowa
6.  KS Bobowa
7.  LKS Bystra
8.  KS PODHALANIN Biecz

 

 


 

HARMONOGRAM XIX Halowych Mistrzostw PPN Gorlice juniorów młodszych - rocznik 2001 i młodsi - kliknij, aby otworzyć

 


 


XIX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

juniorów młodszych - rocznik 2001 i młodsi

 

Gorlice, hala OSiR - 28.12.2017 r.
rozpoczęcie turnieju o godz. 8:00

 

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. KS PODHALANIN Biecz

2. KS Bobowa
3. LKS Kobylanka
4. LKS TORCIDA Smerekowiec

 

Grupa B:
1. GKS GLINIK Gorlice
2. LKS OGIEŃ Sękowa
3. LKS Szymbark
4. LKS Bystra

 

Harmonogram rozgrywek:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
8:00  KS PODHALANIN Biecz  KS Bobowa 1 - 2
8:15  GKS GLINIK Gorlice  LKS OGIEŃ Sękowa 3 - 0
8:30  LKS Kobylanka  LKS TORCIDA Smerekowiec 0 - 0
8:45  LKS Szymbark  LKS Bystra 0 - 0
9:00  KS PODHALANIN Biecz  LKS Kobylanka 0 - 1
9:15  GKS GLINIK Gorlice  LKS Szymbark 1 - 1
9:30  KS Bobowa  LKS TORCIDA Smerekowiec 1 - 3
9:45  LKS OGIEŃ Sękowa  LKS Bystra 1 - 0
10:00  KS PODHALANIN Biecz  LKS TORCIDA Smerekowiec 0 - 2
10:15  GKS GLINIK Gorlice  LKS Bystra 5 - 1
10:30  KS Bobowa  LKS Kobylanka 0 - 2
10:45  LKS OGIEŃ Sękowa  LKS Szymbark 0 - 1

 

Tabela Grupy A:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  LKS TORCIDA Smerekowiec 7 5 - 1
2.  LKS Kobylanka 7 3 - 0
3.  KS Bobowa 3 3 - 6
4.  KS PODHALANIN Biecz 0 1 - 5

 

Tabela Grupy B:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice 7 9 - 2
2.  LKS Szymbark 5 2 - 1
3.  LKS OGIEŃ Sękowa 3 1 - 4
4.  LKS Bystra 1 1 - 6

 

Półfinały:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
11:15  LKS TORCIDA Smerekowiec  LKS Szymbark 1 - 1
(rz.k. 1 - 2)
11:30  LKS Kobylanka  GKS GLINIK Gorlice 0 - 1

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
12:00  LKS TORCIDA Smerekowiec  LKS Kobylanka 3 - 0

 

Mecz o pierwsze miejsce:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
12:15  LKS Szymbark  GKS GLINIK Gorlice 0 - 3

 

Drużyny rozgrywają zawody 1 x 12 minut bez zmiany stron boiska w składach 5 osobowych (4 zawodników + bramkarz).

 

Wręczenie pucharów, dyplomów - zakończenie turnieju.

 

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Kalendarium

20

05-2018

niedziela

21

05-2018

pon.

22

05-2018

wtorek

23

05-2018

środa

24

05-2018

czwartek

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
KS PODHALANIN Biecz 4:1 LKS BIAŁA Brunary
KS Ropa 8:3 LKS KRÓLOVIA Królowa Górna
LKS Kobylanka 3:0 GKS MOSZCZANKA Moszczenica
LKS Łużna 1:1 ULKS WICHER Mogilno
LKS Uście Gorlickie 3:1 LKS SOKÓŁ Staszkówka
LKS Wójtowa 4:0 LKS OGIEŃ Sękowa
LKS Zagórzany 0:0 LKS NAFTA Kryg

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
LKS BIAŁA Brunary - LKS Zagórzany
LKS NAFTA Kryg - LKS Wójtowa
LKS OGIEŃ Sękowa - LKS Uście Gorlickie
LKS SOKÓŁ Staszkówka - LKS Łużna
ULKS WICHER Mogilno - LKS Kobylanka
GKS MOSZCZANKA Moszczenica - KS Ropa
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna - KS PODHALANIN Biecz

Najnowsza galeria

Finał Pucharu Polski na szczeblu PPN Gorlice 2017/2018
Ładowanie...