Podokręg Piłki Nożnej Gorlice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 297, wczoraj: 745
ogółem: 646 114

statystyki szczegółowe

Juniorzy młodsi - 2002 i młodsi

 

XX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

juniorów młodszych - rocznik 2002 i młodsi

wygrała drużyna GKS GLINIK Gorlice I

 

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - DĄBROWSKI Krzysztof (GKS GLINIK Gorlice I)

Najlepszym bramkarzem turnieju został - PIECUCH Tomasz (GKS GLINIK Gorlice I)

Królem strzelców turnieju został - KUSIAK Karol (LKS Szymbark)

 

Wyniki uzyskane w poszczególnych spotkaniach turnieju zostały podane poniżej w tabeli Harmonogram rozgrywek.

 

Końcowa tabela turnieju:

Miejsce Drużyna
1.  GKS GLINIK Gorlice I
2.  LKS Szymbark
3.  KS PODHALANIN Biecz
4.  GKS GLINIK Gorlice II
5.  LKS Bystra
6.  LKS OGIEŃ Sękowa
7.  LKS Kobylanka
8.  GKS MOSZCZANKA Moszczenica
9.  LKS Łużna

 

 


 

HARMONOGRAM XX Halowych Mistrzostw PPN Gorlice juniorów młodszych - rocznik 2002 i młodsi - kliknij, aby otworzyć

 


 


XX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

juniorów młodszych - rocznik 2002 i młodsi

 

Gorlice, hala OSiR - 27.12.2018 r.
rozpoczęcie turnieju o godz. 13:00

 

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. GKS GLINIK Gorlice I

2. LKS Kobylanka
3. KS PODHALANIN Biecz
4. GKS MOSZCZANKA Moszczenica

5. LKS OGIEŃ Sękowa
 

Grupa B:
1. LKS Szymbark
2. GKS GLINIK Gorlice II
3. LKS Bystra
4. LKS Łużna

 

Harmonogram rozgrywek:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
13:00  GKS GLINIK Gorlice I  LKS Kobylanka 4 - 0
13:15  LKS Szymbark  GKS GLINIK Gorlice II 1 - 0
13:30  KS PODHALANIN Biecz  GKS MOSZCZANKA Moszczenica 2 - 0
13:45  LKS Bystra  LKS Łużna 3 - 1
14:00  GKS GLINIK Gorlice I  LKS OGIEŃ Sękowa 5 - 0
14:15  LKS Szymbark  LKS Łużna 5 - 0
14:30  LKS Kobylanka  GKS MOSZCZANKA Moszczenica 1 - 1
14:45  LKS Bystra  GKS GLINIK Gorlice II 1 - 1
15:00  GKS GLINIK Gorlice I  KS PODHALANIN Biecz 1 - 0
15:15  LKS Kobylanka  LKS OGIEŃ Sękowa 0 - 0
15:30  GKS GLINIK Gorlice II  LKS Łużna 6 - 0
15:45  KS PODHALANIN Biecz  LKS OGIEŃ Sękowa 4 - 1
16:00  GKS GLINIK Gorlice I  GKS MOSZCZANKA Moszczenica 4 - 0
16:15  LKS Szymbark  LKS Bystra 3 - 0
16:30  LKS Kobylanka  KS PODHALANIN Biecz 0 - 1
16:45  GKS MOSZCZANKA Moszczenica  LKS OGIEŃ Sękowa 0 - 1

 

Tabela Grupy A:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice I 12 14 - 0
2.  KS PODHALANIN Biecz 9 7 - 2
3.  LKS OGIEŃ Sękowa 4 2 - 9
4.  LKS Kobylanka 2 1 - 6
5.  GKS MOSZCZANKA Moszczenica 1 1 - 8

 

Tabela Grupy B:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  LKS Szymbark 9 9 - 0
2.  GKS GLINIK Gorlice II 4 7 - 2
3.  LKS Bystra 4 4 - 2
4.  LKS Łużna 0 1 - 14

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
17:15  KS PODHALANIN Biecz  GKS GLINIK Gorlice II 2 - 1

 

Mecz o 1 miejsce:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
17:30  GKS GLINIK Gorlice I  LKS Szymbark 2 - 1

 

Drużyny rozgrywają zawody 1 x 12 minut bez zmiany stron boiska w składach 5 osobowych (4 zawodników + bramkarz).

 

Klasyfikacja na najlepszego bramkarza, najlepszego zawodnika, króla strzelców.

 

Wręczenie pucharów, dyplomów - zakończenie turnieju.

 

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Kalendarium

16

01-2019

środa

17

01-2019

czwartek

18

01-2019

piątek

19

01-2019

sobota

20

01-2019

niedziela

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS NAFTA Kryg 1:1 KS Ropa
LKS BIAŁA Brunary 0:1 LKS Zagórzany
LKS Kobylanka 2:0 KS Bobowa
LKS Wójtowa 2:4 KS PODHALANIN Biecz
LKS Uście Gorlickie 5:1 ULKS WICHER Mogilno
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 1:5 LKS OGIEŃ Sękowa
LKS SOKÓŁ Staszkówka 2:5 GKS GLINIK Gorlice II

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Najnowsza galeria

Szkolenie nr 4 Mobilnej AMO
Ładowanie...