Podokręg Piłki Nożnej Gorlice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 119, wczoraj: 339
ogółem: 445 665

statystyki szczegółowe

Trampkarze starsi - 2002 i młodsi

 

XVIII Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej
trampkarzy starszych (rocznik 2002 i młodsi)
wygrała drużyna GKS GLINIK Gorlice I

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - GRYZIK Dawid (GKS GLINIK Gorlice I)

Królem strzelców turnieju został - KUSIAK Karol (LKS Szymbark) - 7 bramek

Najlepszym bramkarzem turnieju został - ZIĘCINA Dawid (LKS Zagórzany)

 

Wyniki uzyskane w poszczególnych spotkaniach turnieju zostały podane poniżej w tabeli Harmonogram rozgrywek.

 

Końcowa tabela turnieju:

Miejsce Drużyna
1.  GKS GLINIK Gorlice I
2.  GKS GLINIK Gorlice II
3.  LKS Zagórzany
4.  LKS Szymbark
5.  LKS TORCIDA Smerekowiec
6.  LKS ORZEŁ Wojnarowa
7.  KS PODHALANIN Biecz I
8.  LKS OGIEŃ Sękowa
9.  LKS Bystra
10.  KS PODHALANIN Biecz II
11.  LKS Kobylanka
12.  KS Bobowa

 


 

HARMONOGRAM XVIII Halowych Mistrzostw PPN Gorlice trampkarzy starszych - rocznik 2002 i młodsi - kliknij, aby otworzyć

 



XVIII Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

trampkarzy starszych - rocznik 2002 i młodsi

 

Gorlice, hala OSiR - 29.12.2016 r.
rozpoczęcie turnieju o godz. 8:00

 

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. GKS GLINIK Gorlice I
2. LKS Szymbark
3. KS PODHALANIN Biecz II
4. LKS Bystra

 

Grupa B:
1. KS PODHALANIN Biecz I
2. LKS Zagórzany
3. LKS TORCIDA Smerekowiec
4. LKS OGIEŃ Sękowa

 

Grupa C:
1. KS Bobowa
2. GKS GLINIK Gorlice II
3. LKS Kobylanka
4. LKS ORZEŁ Wojnarowa

 

Harmonogram rozgrywek:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
8:00  GKS GLINIK Gorlice I  LKS Szymbark 3 - 0
8:15  KS PODHALANIN Biecz I  LKS Zagórzany 1 - 1
8:30  KS Bobowa  GKS GLINIK Gorlice II ---
8:45  KS PODHALANIN Biecz II  LKS Bystra 0 - 0
9:00  LKS TORCIDA Smerekowiec  LKS OGIEŃ Sękowa 1 - 0
9:15  LKS Kobylanka  LKS ORZEŁ Wojnarowa 1 - 2
9:30  GKS GLINIK Gorlice I  KS PODHALANIN Biecz II 4 - 1
9:45  KS PODHALANIN Biecz I  LKS TORCIDA Smerekowiec 0 - 0
10:00  KS Bobowa  LKS Kobylanka ---
10:15  LKS Szymbark  LKS Bystra 1 - 0
10:30  LKS Zagórzany  LKS OGIEŃ Sękowa 2 - 0
10:45  GKS GLINIK Gorlice II  LKS ORZEŁ Wojnarowa 1 - 1
11:00  GKS GLINIK Gorlice I  LKS Bystra 3 - 0
11:15  KS PODHALANIN Biecz I  LKS OGIEŃ Sękowa 0 - 0
11:30  KS Bobowa  LKS ORZEŁ Wojnarowa ---
11:45  LKS Szymbark  KS PODHALANIN Biecz II 6 - 1
12:00  LKS Zagórzany  LKS TORCIDA Smerekowiec 0 - 0
12:15  GKS GLINIK Gorlice II  LKS Kobylanka 5 - 0

 

Tabela Grupy A:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice I 9 10 - 1
2.  LKS Szymbark 6 7 - 4
3.  LKS Bystra 1 0 - 4
4.  KS PODHALANIN Biecz II 1 2 - 10

 

Tabela Grupy B:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  LKS Zagórzany 5 3 - 1
2.  LKS TORCIDA Smerekowiec 5 1 - 0
3.  KS PODHALANIN Biecz I 3 1 - 1
4.  LKS OGIEŃ Sękowa 1 0 - 3

 

Tabela Grupy C:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice II 4 6 - 1
2.  LKS ORZEŁ Wojnarowa 4 3 - 2
3.  LKS Kobylanka 0 1 - 7
4.  KS Bobowa --- ---

 

Zwycięzcy grup A, B i C grają między sobą o miejsca 1, 2 i 3 w turnieju.

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
12:45  GKS GLINIK Gorlice I  LKS Zagórzany 2 - 0
13:00  GKS GLINIK Gorlice II  GKS GLINIK Gorlice I 1 - 6
13:15  LKS Zagórzany  GKS GLINIK Gorlice II 1 - 3

 

Tabela po rozegraniu spotkań pomiędzy zwycięzcami poszczególnych grup:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice I 6 8 - 1
2.  GKS GLINIK Gorlice II 3 4 - 7
3.  LKS Zagórzany 0 1 - 5

 

Drużyny rozgrywają zawody 1 x 12 minut bez zmiany stron boiska w składach 5 osobowych (4 zawodników + bramkarz).

 

Wręczenie pucharów, dyplomów - zakończenie turnieju.

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Kalendarium

19

09-2017

wtorek

20

09-2017

środa

21

09-2017

czwartek

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
LKS BIAŁA Brunary 3:2 KS Ropa
KS PODHALANIN Biecz 3:1 LKS Kobylanka
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna 0:0 LKS Łużna
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 3:4 LKS Uście Gorlickie
ULKS WICHER Mogilno 7:1 LKS Wójtowa
LKS SOKÓŁ Staszkówka 0:2 LKS Zagórzany
LKS OGIEŃ Sękowa 1:1 LKS NAFTA Kryg

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
LKS NAFTA Kryg - LKS BIAŁA Brunary
LKS Zagórzany - LKS OGIEŃ Sękowa
LKS Wójtowa - LKS SOKÓŁ Staszkówka
LKS Uście Gorlickie - ULKS WICHER Mogilno
LKS Łużna - GKS MOSZCZANKA Moszczenica
LKS Kobylanka - LKS KRÓLOVIA Królowa Górna
KS Ropa - KS PODHALANIN Biecz

Najnowsza galeria

X Halowy Turniej Seniorów o Puchar PPN Gorlice
Ładowanie...