Podokręg Piłki Nożnej Gorlice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 365, wczoraj: 432
ogółem: 580 365

statystyki szczegółowe

Trampkarze starsi - 2003 i młodsi

 

XIX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

trampkarzy starszych - rocznik 2003 i młodsi

wygrała drużyna GKS GLINIK Gorlice I

 

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - KNYCH Bartłomiej (GKS GLINIK Gorlice III)

Najlepszym bramkarzem turnieju został - NOWAK Tomasz (GKS GLINIK Gorlice I)

Królem strzelców turnieju został - SOCHA Maciej (GKS GLINIK Gorlice I)

 

Wyniki uzyskane w poszczególnych spotkaniach turnieju zostały podane poniżej w tabeli Harmonogram rozgrywek.

 

Końcowa tabela turnieju:

Miejsce Drużyna
1.  GKS GLINIK Gorlice I
2.  GKS GLINIK Gorlice III
3.  GKS MOSZCZANKA Moszczenica
4.  LKS OGIEŃ Sękowa
5.  KS PODHALANIN Biecz
6.  GKS GLINIK Gorlice II
7.  LKS Łużna
8.  LKS Uście Gorlickie
9.  LKS Kobylanka
10.  LKS Zagórzany
11.  LKS Bystra

 

 


 

HARMONOGRAM XIX Halowych Mistrzostw PPN Gorlice trampkarzy starszych - rocznik 2003 i młodsi - kliknij, aby otworzyć

 


 


XIX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

trampkarzy starszych - rocznik 2003 i młodsi

 

Gorlice, hala OSiR - 27.12.2017 r.
rozpoczęcie turnieju o godz. 8:00

 

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. GKS GLINIK Gorlice I
2. LKS Uście Gorlickie
3. KS PODHALANIN Biecz
4. LKS Bystra

 

Grupa B:
1. GKS GLINIK Gorlice III
2. LKS Zagórzany
3. LKS Łużna
4. LKS OGIEŃ Sękowa

 

Grupa C:
1. GKS MOSZCZANKA Moszczenica
2. GKS GLINIK Gorlice II
3. LKS Kobylanka

 

Harmonogram rozgrywek:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
8:00  GKS GLINIK Gorlice I  LKS Uście Gorlickie 4 - 0
8:15  GKS GLINIK Gorlice III  LKS Zagórzany 1 - 1
8:30  GKS MOSZCZANKA Moszczenica  GKS GLINIK Gorlice II 1 - 0
8:45  KS PODHALANIN Biecz  LKS Bystra 3 - 0
9:00  LKS Łużna  LKS OGIEŃ Sękowa 0 - 2
9:15  LKS Kobylanka  GKS MOSZCZANKA Moszczenica 2 - 2
9:30  GKS GLINIK Gorlice I  KS PODHALANIN Biecz 4 - 0
9:45  GKS GLINIK Gorlice III  LKS Łużna 1 - 0
10:00  GKS GLINIK Gorlice II  LKS Kobylanka 4 - 1
10:15  LKS Uście Gorlickie  LKS Bystra 4 - 0
10:30  LKS Zagórzany  LKS OGIEŃ Sękowa 0 - 1
10:45  GKS GLINIK Gorlice I  LKS Bystra 8 - 0
11:00  GKS GLINIK Gorlice III  LKS OGIEŃ Sękowa 2 - 1
11:15  LKS Uście Gorlickie  KS PODHALANIN Biecz 0 - 1
11:30  LKS Zagórzany  LKS Łużna 0 - 4

 

Tabela Grupy A:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice I 9 16 - 0
2.  KS PODHALANIN Biecz 6 4 - 4
3.  LKS Uście Gorlickie 3 4 - 5
4.  LKS Bystra 0 0 - 15

 

Tabela Grupy B:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice III 7 4 - 2
2.  LKS OGIEŃ Sękowa 6 4 - 2
3.  LKS Łużna 3 4 - 3
4.  LKS Zagórzany 1 1 - 6

 

Tabela Grupy C:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS MOSZCZANKA Moszczenica 4 3 - 2
2.  GKS GLINIK Gorlice II 3 5 - 1
3.  LKS Kobylanka 1 3 - 6

 

 

Zwycięzcy grup A, B i C grają między sobą o miejsca 1, 2 i 3 w turnieju.

 

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
12:00  GKS GLINIK Gorlice I  GKS GLINIK Gorlice III 5 - 2
12:15  GKS MOSZCZANKA Moszczenica  GKS GLINIK Gorlice I 0 - 12
12:30  GKS GLINIK Gorlice III  GKS MOSZCZANKA Moszczenica 2 - 1

 

Tabela po rozegraniu spotkań pomiędzy zwycięzcami poszczególnych grup:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice I 6 17 - 2
2.  GKS GLINIK Gorlice III 3 4 - 6
3.  GKS MOSZCZANKA Moszczenica 0 1 - 14

 

Drużyny rozgrywają zawody 1 x 12 minut bez zmiany stron boiska w składach 5 osobowych (4 zawodników + bramkarz).

 

Wręczenie pucharów, dyplomów - zakończenie turnieju.

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Kalendarium

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
KS Ropa 3:1 LKS Wójtowa
LKS Uście Gorlickie 2:2 LKS Kobylanka
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 4:3 LKS BIAŁA Brunary
LKS SOKÓŁ Staszkówka 4:3 LKS NAFTA Kryg
GKS GLINIK Gorlice II 1:2 LKS Zagórzany
LKS OGIEŃ Sękowa 2:0 KS Bobowa
ULKS WICHER Mogilno 3:2 KS PODHALANIN Biecz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
KS PODHALANIN Biecz - KS Ropa
KS Bobowa - ULKS WICHER Mogilno
LKS Zagórzany - LKS OGIEŃ Sękowa
LKS NAFTA Kryg - GKS GLINIK Gorlice II
LKS BIAŁA Brunary - LKS SOKÓŁ Staszkówka
LKS Kobylanka - GKS MOSZCZANKA Moszczenica
LKS Wójtowa - LKS Uście Gorlickie

Najnowsza galeria

Zebranie sprawozdawcze PPN Gorlice
Ładowanie...