Podokręg Piłki Nożnej Gorlice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 292, wczoraj: 745
ogółem: 646 109

statystyki szczegółowe

Trampkarze starsi - 2004 i młodsi

 

XX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

trampkarzy starszych - rocznik 2004 i młodsi

wygrała drużyna BAP Ropa II

 

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - RADZIK Mateusz (BAP Ropa II)

Najlepszym bramkarzem turnieju został - MATUSIK Jakub (BAP Ropa II)

Królem strzelców turnieju został - PIOTROWSKI Kacper (GKS GLINIK Gorlice I)

 

Wyniki uzyskane w poszczególnych spotkaniach turnieju zostały podane poniżej w tabeli Harmonogram rozgrywek.

 

Końcowa tabela turnieju:

Miejsce Drużyna
1.  BAP Ropa II
2.  GKS GLINIK Gorlice I
3.  LKS Uście Gorlickie
4.  GKS GLINIK Gorlice II
5.  BAP Ropa I
6.  LKS OGIEŃ Sękowa
7.  KS PODHALANIN Biecz
8.  LKS Kobylanka
9.  GKS MOSZCZANKA Moszczenica
10.  LKS Zagórzany
11.  LKS Racławice

 

 


 

HARMONOGRAM XX Halowych Mistrzostw PPN Gorlice trampkarzy starszych - rocznik 2004 i młodsi - kliknij, aby otworzyć

 


 


XX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

trampkarzy starszych - rocznik 2004 i młodsi

 

Gorlice, hala OSiR - 27.12.2018 r.
rozpoczęcie turnieju o godz. 8:00

 

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. GKS GLINIK Gorlice I
2. BAP Ropa I
3. LKS Zagórzany
4. LKS Kobylanka

 

Grupa B:
1. GKS GLINIK Gorlice II
2. LKS OGIEŃ Sękowa
3. LKS Racławice
4. LKS Uście Gorlickie

 

Grupa C:
1. GKS MOSZCZANKA Moszczenica
2. KS PODHALANIN Biecz
3. BAP Ropa II

 

Harmonogram rozgrywek:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
8:00  GKS GLINIK Gorlice I  BAP Ropa I 3 - 0
8:15  GKS GLINIK Gorlice II  LKS OGIEŃ Sękowa 1 - 0
8:30  GKS MOSZCZANKA Moszczenica  KS PODHALANIN Biecz 1 - 2
8:45  LKS Zagórzany  LKS Kobylanka 0 - 2
9:00  LKS Racławice  LKS Uście Gorlickie 0 - 2
9:15  GKS GLINIK Gorlice I  LKS Zagórzany 8 - 0
9:30  GKS GLINIK Gorlice II  LKS Racławice 10 - 0
9:45  GKS MOSZCZANKA Moszczenica  BAP Ropa II 0 - 1
10:00  LKS Uście Gorlickie  GKS GLINIK Gorlice II 1 - 0
10:15  BAP Ropa I  LKS Zagórzany 2 - 0
10:30  LKS OGIEŃ Sękowa  LKS Racławice 5 - 0
10:45  GKS GLINIK Gorlice I  LKS Kobylanka 2 - 0
11:00  LKS OGIEŃ Sękowa  LKS Uście Gorlickie 1 - 2
11:15  KS PODHALANIN Biecz  BAP Ropa II 0 - 1
11:30  BAP Ropa I  LKS Kobylanka 4 - 2

 

Tabela Grupy A:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice I 9 13 - 0
2.  BAP Ropa I 6 6 - 5
3.  LKS Kobylanka 3 4 - 6
4.  LKS Zagórzany 0 0 - 12

 

Tabela Grupy B:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  LKS Uście Gorlickie 9 5 - 1
2.  GKS GLINIK Gorlice II 6 11 - 1
3.  LKS OGIEŃ Sękowa 3 6 - 3
4.  LKS Racławice 0 0 - 17

 

Tabela Grupy C:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  BAP Ropa II 6 2 - 0
2.  KS PODHALANIN Biecz 3 2 - 2
3. GKS MOSZCZANKA Moszczenica 0 1 - 3

 

 

Zwycięzcy grup A, B i C grają między sobą o miejsca 1, 2 i 3 w turnieju.

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
12:00  GKS GLINIK Gorlice I  LKS Uście Gorlickie 3 - 0
12:15  BAP Ropa II  GKS GLINIK Gorlice I 0 - 0
12:30  LKS Uście Gorlickie  BAP Ropa II 0 - 6

 

Tabela po rozegraniu spotkań pomiędzy zwycięzcami poszczególnych grup:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  BAP Ropa II 4 6 - 0
2.  GKS GLINIK Gorlice I 4 3 - 0
3.  LKS Uście Gorlickie 0 0 - 9

 

Drużyny rozgrywają zawody 1 x 12 minut bez zmiany stron boiska w składach 5 osobowych (4 zawodników + bramkarz).

 

Klasyfikacja na najlepszego bramkarza, najlepszego zawodnika, króla strzelców.

 

Wręczenie pucharów, dyplomów - zakończenie turnieju.

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Kalendarium

16

01-2019

środa

17

01-2019

czwartek

18

01-2019

piątek

19

01-2019

sobota

20

01-2019

niedziela

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS NAFTA Kryg 1:1 KS Ropa
LKS BIAŁA Brunary 0:1 LKS Zagórzany
LKS Kobylanka 2:0 KS Bobowa
LKS Wójtowa 2:4 KS PODHALANIN Biecz
LKS Uście Gorlickie 5:1 ULKS WICHER Mogilno
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 1:5 LKS OGIEŃ Sękowa
LKS SOKÓŁ Staszkówka 2:5 GKS GLINIK Gorlice II

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Najnowsza galeria

Szkolenie nr 4 Mobilnej AMO
Ładowanie...