Podokręg Piłki Nożnej Gorlice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 139, wczoraj: 339
ogółem: 445 685

statystyki szczegółowe

Trampkarze - 2004 i młodsi

 

XVIII Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej
trampkarzy (rocznik 2004 i młodsi)
wygrała drużyna GKS GLINIK Gorlice I

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - DROZD Krystian (GKS GLINIK Gorlice I)

Królem strzelców turnieju został - WIKTOREK Jakub (GKS GLINIK Gorlice I) - 12 bramek

Najlepszym bramkarzem turnieju został - DYNDA Tomasz (GKS GLINIK Gorlice II)

 

Wyniki uzyskane w poszczególnych spotkaniach turnieju zostały podane poniżej w tabeli Harmonogram rozgrywek.

 

Końcowa tabela turnieju:

Miejsce Drużyna
1.  GKS GLINIK Gorlice I
2.  GKS GLINIK Gorlice II
3.  KS PODHALANIN Biecz
4.  LKS Bystra
5.  LKS Zagórzany
6.  LKS OGIEŃ Sękowa
7.  UKS 3 Staszkówka Jelna
8.  LKS Szymbark
9.  LKS TORCIDA Smerekowiec
10.  LKS Wójtowa
11.  LKS Kobylanka
12.  LKS Racławice

 


 

HARMONOGRAM XVIII Halowych Mistrzostw PPN Gorlice trampkarzy - rocznik 2004 i młodsi - kliknij, aby otworzyć

 



XVIII Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

trampkarzy - rocznik 2004 i młodsi

 

Gorlice, hala OSiR - 28.12.2016 r.
rozpoczęcie turnieju o godz. 10:30

 

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. GKS GLINIK Gorlice I
2. LKS Zagórzany
3. LKS Racławice
4. LKS Szymbark

 

Grupa B:
1. KS PODHALANIN Biecz
2. LKS TORCIDA Smerekowiec
3. LKS Kobylanka
4. LKS Bystra

 

Grupa C:
1. GKS GLINIK Gorlice II
2. UKS 3 Staszkówka Jelna (dziewczynki)
3. LKS Wójtowa
4. LKS OGIEŃ Sękowa

 

Harmonogram rozgrywek:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
10:30  GKS GLINIK Gorlice I  LKS Zagórzany 10 - 0
10:45  KS PODHALANIN Biecz  LKS TORCIDA Smerekowiec 2 - 1
11:00  GKS GLINIK Gorlice II  UKS 3 Staszkówka Jelna 2 - 0
11:15  LKS Racławice  LKS Szymbark 1 - 2
11:30  LKS Kobylanka  LKS Bystra 0 - 2
11:45  LKS Wójtowa  LKS OGIEŃ Sękowa 1 - 1
12:00  GKS GLINIK Gorlice I  LKS Racławice 9 - 0
12:15  KS PODHALANIN Biecz  LKS Kobylanka 7 - 1
12:30  GKS GLINIK Gorlice II  LKS Wójtowa 2 - 0
12:45  LKS Zagórzany  LKS Szymbark 1 - 0
13:00  LKS TORCIDA Smerekowiec  LKS Bystra 1 - 3
13:15  UKS 3 Staszkówka Jelna  LKS OGIEŃ Sękowa 1 - 5
13:30  GKS GLINIK Gorlice I  LKS Szymbark 8 - 0
13:45  KS PODHALANIN Biecz  LKS Bystra 1 - 0
14:00  GKS GLINIK Gorlice II  LKS OGIEŃ Sękowa 2 - 0
14:15  LKS Zagórzany  LKS Racławice 1 - 0
14:30  LKS TORCIDA Smerekowiec  LKS Kobylanka 0 - 0
14:45  UKS 3 Staszkówka Jelna  LKS Wójtowa 2 - 0

 

Tabela Grupy A:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice I 9 27 - 0
2.  LKS Zagórzany 6 2 - 10
3.  LKS Szymbark 3 2 - 10
4.  LKS Racławice 0 1 - 12

 

Tabela Grupy B:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  KS PODHALANIN Biecz 9 10 - 2
2.  LKS Bystra 6 5 - 2
3.  LKS TORCIDA Smerekowiec 1 2 - 5
4.  LKS Kobylanka 1 1 - 9

 

Tabela Grupy C:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice II 9 6 - 0
2.  LKS OGIEŃ Sękowa 4 6 - 4
3.  UKS 3 Staszkówka Jelna 3 3 - 7
4.  LKS Wójtowa 1 1 - 5

 

Zwycięzcy grup A, B i C grają między sobą o miejsca 1, 2 i 3 w turnieju:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
15:15  GKS GLINIK Gorlice I  KS PODHALANIN Biecz 5 - 0
15:30  GKS GLINIK Gorlice II  GKS GLINIK Gorlice I 1 - 1
15:45  KS PODHALANIN Biecz  GKS GLINIK Gorlice II 1 - 3

 

Tabela po rozegraniu spotkań pomiędzy zwycięzcami poszczególnych grup:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice I 4 6 - 1
2.  GKS GLINIK Gorlice II 4 4 - 2
3.  KS PODHALANIN Biecz 0 1 - 8

 

Drużyny rozgrywają zawody 1 x 12 minut bez zmiany stron boiska w składach 5 osobowych (4 zawodników + bramkarz).

 

Wręczenie pucharów, dyplomów - zakończenie turnieju.

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Kalendarium

19

09-2017

wtorek

20

09-2017

środa

21

09-2017

czwartek

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
LKS BIAŁA Brunary 3:2 KS Ropa
KS PODHALANIN Biecz 3:1 LKS Kobylanka
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna 0:0 LKS Łużna
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 3:4 LKS Uście Gorlickie
ULKS WICHER Mogilno 7:1 LKS Wójtowa
LKS SOKÓŁ Staszkówka 0:2 LKS Zagórzany
LKS OGIEŃ Sękowa 1:1 LKS NAFTA Kryg

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
LKS NAFTA Kryg - LKS BIAŁA Brunary
LKS Zagórzany - LKS OGIEŃ Sękowa
LKS Wójtowa - LKS SOKÓŁ Staszkówka
LKS Uście Gorlickie - ULKS WICHER Mogilno
LKS Łużna - GKS MOSZCZANKA Moszczenica
LKS Kobylanka - LKS KRÓLOVIA Królowa Górna
KS Ropa - KS PODHALANIN Biecz

Najnowsza galeria

X Halowy Turniej Seniorów o Puchar PPN Gorlice
Ładowanie...