Podokręg Piłki Nożnej Gorlice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 373, wczoraj: 432
ogółem: 580 373

statystyki szczegółowe

Trampkarze - 2005 i młodsi

 

XIX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

trampkarzy - rocznik 2005 i młodsi

wygrała drużyna GKS GLINIK Gorlice II

 

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - GRUSZCZYŃSKI Szymon (BAP Ropa)

Najlepszym bramkarzem turnieju został - JĘDRZEJOWSKI Jakub (LKS Łużna I)

Królem strzelców turnieju został - CIEŚLA Wiktor (GKS GLINIK Gorlice II)

 

Wyniki uzyskane w poszczególnych spotkaniach turnieju zostały podane poniżej w tabeli Harmonogram rozgrywek.

 

Końcowa tabela turnieju:

Miejsce Drużyna
1.  GKS GLINIK Gorlice II
2.  LKS Łużna I
3.  BAP Ropa
4.  GKS GLINIK Gorlice I
5.  LKS Racławice I
6.  LKS TORCIDA Smerekowiec
7.  KS PODHALANIN Biecz
8.  LKS Kobylanka
9.  LKS Racławice II
10.  LKS OGIEŃ Sękowa
11.  LKS Łużna II
12.  LKS Szymbark

 

 


 

HARMONOGRAM XIX Halowych Mistrzostw PPN Gorlice trampkarzy - rocznik 2005 i młodsi - kliknij, aby otworzyć

 


 


XIX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

trampkarzy - rocznik 2005 i młodsi

 

Gorlice, hala OSiR - 29.12.2017 r.
rozpoczęcie turnieju o godz. 8:00

 

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. GKS GLINIK Gorlice I
2. BAP Ropa
3. LKS Racławice I
4. LKS Szymbark

 

Grupa B:
1. KS PODHALANIN Biecz
2. LKS TORCIDA Smerekowiec
3. LKS Kobylanka
4. LKS Łużna I

 

Grupa C:
1. GKS GLINIK Gorlice II
2. LKS Łużna II
3. LKS Racławice II
4. LKS OGIEŃ Sękowa

 

Harmonogram rozgrywek:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
8:00  GKS GLINIK Gorlice I  BAP Ropa 0 - 1
8:15  KS PODHALANIN Biecz  LKS TORCIDA Smerekowiec 1 - 0
8:30  GKS GLINIK Gorlice II  LKS Łużna II 7 - 0
8:45  LKS Racławice I  LKS Szymbark 4 - 0
9:00  LKS Kobylanka  LKS Łużna I 0 - 1
9:15  LKS Racławice II  LKS OGIEŃ Sękowa 0 - 0
9:30  BAP Ropa  LKS Szymbark 8 - 0
9:45  LKS TORCIDA Smerekowiec  LKS Łużna I 3 - 4
10:00  LKS Łużna II  LKS OGIEŃ Sękowa 1 - 1
10:15  GKS GLINIK Gorlice I  LKS Szymbark 3 - 0
10:30  KS PODHALANIN Biecz  LKS Łużna I 0 - 2
10:45  GKS GLINIK Gorlice II  LKS OGIEŃ Sękowa 1 - 0
11:00  BAP Ropa  LKS Racławice I 5 - 1
11:15  LKS TORCIDA Smerekowiec  LKS Kobylanka 4 - 0
11:30  LKS Łużna II  LKS Racławice II 0 - 0
11:45  GKS GLINIK Gorlice I  LKS Racławice I 2 - 0
12:00  KS PODHALANIN Biecz  LKS Kobylanka 1 - 2
12:15  GKS GLINIK Gorlice II  LKS Racławice II 6 - 0

 

Tabela Grupy A:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  BAP Ropa 9 14 - 1
2.  GKS GLINIK Gorlice I 6 5 - 1
3.  LKS Racławice I 3 5 - 7
4.  LKS Szymbark 0 0 - 15

 

Tabela Grupy B:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  LKS Łużna I 9 7 - 3
2.  LKS TORCIDA Smerekowiec 3 7 - 5
3.  KS PODHALANIN Biecz 3 2 - 4
4.  LKS Kobylanka 3 2 - 6

 

Tabela Grupy C:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice II 9 14 - 0
2.  LKS Łużna II 2 1 - 8
3.  LKS OGIEŃ Sękowa 2 1 - 2
4.  LKS Racławice II 2 0 - 6

 

Zwycięzcy grup A, B i C grają między sobą o miejsca 1, 2 i 3 w turnieju.

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
13:00  BAP Ropa  LKS Łużna I 0 - 2
13:15  GKS GLINIK Gorlice II  BAP Ropa 2 - 1
13:30  LKS Łużna I  GKS GLINIK Gorlice II 0 - 1

 

Tabela po rozegraniu spotkań pomiędzy zwycięzcami poszczególnych grup:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice II 6 3 - 1
2.  LKS Łużna I 3 2 - 1
3.  BAP Ropa 0 1 - 4

 

Drużyny rozgrywają zawody 1 x 12 minut bez zmiany stron boiska w składach 5 osobowych (4 zawodników + bramkarz).

 

Wręczenie pucharów, dyplomów - zakończenie turnieju.

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Kalendarium

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
KS Ropa 3:1 LKS Wójtowa
LKS Uście Gorlickie 2:2 LKS Kobylanka
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 4:3 LKS BIAŁA Brunary
LKS SOKÓŁ Staszkówka 4:3 LKS NAFTA Kryg
GKS GLINIK Gorlice II 1:2 LKS Zagórzany
LKS OGIEŃ Sękowa 2:0 KS Bobowa
ULKS WICHER Mogilno 3:2 KS PODHALANIN Biecz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
KS PODHALANIN Biecz - KS Ropa
KS Bobowa - ULKS WICHER Mogilno
LKS Zagórzany - LKS OGIEŃ Sękowa
LKS NAFTA Kryg - GKS GLINIK Gorlice II
LKS BIAŁA Brunary - LKS SOKÓŁ Staszkówka
LKS Kobylanka - GKS MOSZCZANKA Moszczenica
LKS Wójtowa - LKS Uście Gorlickie

Najnowsza galeria

Zebranie sprawozdawcze PPN Gorlice
Ładowanie...