Podokręg Piłki Nożnej Gorlice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 133, wczoraj: 339
ogółem: 445 679

statystyki szczegółowe

Trampkarze najmłodsi - 2006 i młodsi

 

XVIII Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej
trampkarzy najmłodszych "Orlików" (rocznik 2006 i młodsi)
wygrała drużyna GKS GLINIK Gorlice I

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - KALETA Dominik (KS PODHALANIN Biecz I)

Królem strzelców turnieju został - TRYBEK Matteo (GKS GLINIK Gorlice I) - 9 bramek

Najlepszym bramkarzem turnieju został - DOPIERAŁA Jakub (LKS OGIEŃ Sękowa)

 

Wyniki uzyskane w poszczególnych spotkaniach turnieju zostały podane poniżej w tabeli Harmonogram rozgrywek.

 

Końcowa tabela turnieju:

Miejsce Drużyna
1.  GKS GLINIK Gorlice I
2.  KS PODHALANIN Biecz I
3.  LKS OGIEŃ Sękowa
4.  LKS Szymbark
5.  GKS GLINIK Gorlice II
6.  KS PODHALANIN Biecz II
7.  UKS 3 Staszkówka Jelna
8.  LKS Racławice

 


 

HARMONOGRAM XVIII Halowych Mistrzostw PPN Gorlice trampkarzy najmłodszych "Orlików" - rocznik 2006 i młodsi - kliknij, aby otworzyć

 



XVIII Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

trampkarzy najmłodszych "Orlików" - rocznik 2006 i młodsi

 

Gorlice, hala OSiR - 27.12.2016 r.
rozpoczęcie turnieju o godz. 13:30

 

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. KS PODHALANIN Biecz I
2. LKS OGIEŃ Sękowa
3. GKS GLINIK Gorlice II
4. UKS 3 Staszkówka Jelna (dziewczynki)

 

Grupa B:
1. GKS GLINIK Gorlice I
2. LKS Racławice
3. KS PODHALANIN Biecz II
4. LKS Szymbark

 

Harmonogram rozgrywek:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
13:30  KS PODHALANIN Biecz I  LKS OGIEŃ Sękowa 2 - 0
13:45  GKS GLINIK Gorlice I  LKS Racławice 12 - 0
14:00  GKS GLINIK Gorlice II  UKS 3 Staszkówka Jelna 1 - 0
14:15  KS PODHALANIN Biecz II  LKS Szymbark 0 - 0
14:30  KS PODHALANIN Biecz I  GKS GLINIK Gorlice II 3 - 0
14:45  GKS GLINIK Gorlice I  KS PODHALANIN Biecz II 1 - 0
15:00  LKS OGIEŃ Sękowa  UKS 3 Staszkówka Jelna 2 - 1
15:15  LKS Racławice  LKS Szymbark 0 - 6
15:30  KS PODHALANIN Biecz I  UKS 3 Staszkówka Jelna 2 - 1
15:45  GKS GLINIK Gorlice I  LKS Szymbark 6 - 0
16:00  LKS OGIEŃ Sękowa  GKS GLINIK Gorlice II 1 - 1
16:15  LKS Racławice  KS PODHALANIN Biecz II 0 - 1

 

Tabela Grupy A:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  KS PODHALANIN Biecz I 9 7 - 1
2.  LKS OGIEŃ Sękowa 4 3 - 4
3.  GKS GLINIK Gorlice II 4 2 - 4
4.  UKS 3 Staszkówka Jelna 0 2 - 5

 

Tabela Grupy B:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice I 9 19 - 0
2.  LKS Szymbark 4 6 - 6
3.  KS PODHALANIN Biecz II 4 1 - 1
4.  LKS Racławice 0 0 - 19

 

Półfinały:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
16:45  KS PODHALANIN Biecz I  LKS Szymbark 4 - 0
17:00  LKS OGIEŃ Sękowa  GKS GLINIK Gorlice I 0 - 2

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
17:30  LKS Szymbark  LKS OGIEŃ Sękowa 0 - 0
(rz.k. 0 - 2)

 

Mecz o pierwsze miejsce:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
17:45  KS PODHALANIN Biecz I  GKS GLINIK Gorlice I 0 - 0
(rz.k. 0 - 2)

 

Drużyny rozgrywają zawody 1 x 10 minut bez zmiany stron boiska w składach 6 osobowych (5 zawodników + bramkarz).

 

Wręczenie pucharów, dyplomów - zakończenie turnieju.

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Kalendarium

19

09-2017

wtorek

20

09-2017

środa

21

09-2017

czwartek

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
LKS BIAŁA Brunary 3:2 KS Ropa
KS PODHALANIN Biecz 3:1 LKS Kobylanka
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna 0:0 LKS Łużna
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 3:4 LKS Uście Gorlickie
ULKS WICHER Mogilno 7:1 LKS Wójtowa
LKS SOKÓŁ Staszkówka 0:2 LKS Zagórzany
LKS OGIEŃ Sękowa 1:1 LKS NAFTA Kryg

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
LKS NAFTA Kryg - LKS BIAŁA Brunary
LKS Zagórzany - LKS OGIEŃ Sękowa
LKS Wójtowa - LKS SOKÓŁ Staszkówka
LKS Uście Gorlickie - ULKS WICHER Mogilno
LKS Łużna - GKS MOSZCZANKA Moszczenica
LKS Kobylanka - LKS KRÓLOVIA Królowa Górna
KS Ropa - KS PODHALANIN Biecz

Najnowsza galeria

X Halowy Turniej Seniorów o Puchar PPN Gorlice
Ładowanie...