Podokręg Piłki Nożnej Gorlice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 210, wczoraj: 366
ogółem: 527 039

statystyki szczegółowe

Trampkarze najmłodsi - 2007 i młodsi

 

XIX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

trampkarzy najmłodszych "Orlików" - rocznik 2007 i młodsi

wygrała drużyna BAP Ropa

 

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - MASZTAFIAK Wiktor (BAP Ropa)

Najlepszym bramkarzem turnieju został - PŁAZIŃSKI Paweł (KS PODHALANIN Biecz)

Królem strzelców turnieju został - RYBCZYK Rafał (LKS OGIEŃ Sękowa)

 

Wyniki uzyskane w poszczególnych spotkaniach turnieju zostały podane poniżej w tabeli Harmonogram rozgrywek.

 

Końcowa tabela turnieju:

Miejsce Drużyna
1.  BAP Ropa
2.  LKS OGIEŃ Sękowa
3.  GKS GLINIK Gorlice III
4.  KS PODHALANIN Biecz
5.  GKS GLINIK Gorlice II
6.  LKS Racławice
7.  GKS GLINIK Gorlice I
8.  LKS Łużna

 

 


 

HARMONOGRAM XIX Halowych Mistrzostw PPN Gorlice trampkarzy najmłodszych "Orlików" - rocznik 2007 i młodsi - kliknij, aby otworzyć

 


 


XIX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

trampkarzy najmłodszych "Orlików" - rocznik 2007 i młodsi

 

Gorlice, hala OSiR - 28.12.2017 r.
rozpoczęcie turnieju o godz. 13:00

 

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. KS PODHALANIN Biecz

2. LKS OGIEŃ Sękowa
3. GKS GLINIK Gorlice II
4. LKS Łużna

 

Grupa B:
1. GKS GLINIK Gorlice I
2. LKS Racławice
3. GKS GLINIK Gorlice III
4. BAP Ropa

 

Harmonogram rozgrywek:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
13:00  KS PODHALANIN Biecz  LKS OGIEŃ Sękowa 0 - 0
13:15  GKS GLINIK Gorlice I  LKS Racławice 0 - 0
13:30  GKS GLINIK Gorlice II  LKS Łużna 2 - 0
13:45  GKS GLINIK Gorlice III  BAP Ropa 0 - 0
14:00  KS PODHALANIN Biecz  GKS GLINIK Gorlice II 1 - 0
14:15  GKS GLINIK Gorlice I  GKS GLINIK Gorlice III 1 - 2
14:30  LKS OGIEŃ Sękowa  LKS Łużna 3 - 0
14:45  LKS Racławice  BAP Ropa 0 - 1
15:00  KS PODHALANIN Biecz  LKS Łużna 3 - 1
15:15  GKS GLINIK Gorlice I  BAP Ropa 0 - 3
15:30  LKS OGIEŃ Sękowa  GKS GLINIK Gorlice II 1 - 0
15:45  LKS Racławice  GKS GLINIK Gorlice III 2 - 2

 

Tabela Grupy A:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  LKS OGIEŃ Sękowa 7 4 - 0
2.  KS PODHALANIN Biecz 7 4 - 1
3.  GKS GLINIK Gorlice II 3 2 - 2
4.  LKS Łużna 0 1 - 8

 

Tabela Grupy B:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  BAP Ropa 7 4 - 0
2.  GKS GLINIK Gorlice III 5 4 - 3
3.  LKS Racławice 2 2 - 3
4.  GKS GLINIK Gorlice I 1 1 - 5

 

Półfinały:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
16:15  LKS OGIEŃ Sękowa  GKS GLINIK Gorlice III 3 - 0
16:30  KS PODHALANIN Biecz  BAP Ropa 0 - 0
(rz.k. 0 - 2)

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
17:00  KS PODHALANIN Biecz  GKS GLINIK Gorlice III 1 - 2

 

Mecz o pierwsze miejsce:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
17:15  BAP Ropa  LKS OGIEŃ Sękowa 3 - 0

 

Drużyny rozgrywają zawody 1 x 12 minut bez zmiany stron boiska w składach 6 osobowych (5 zawodników + bramkarz).

 

Wręczenie pucharów, dyplomów - zakończenie turnieju.

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Kalendarium

20

05-2018

niedziela

21

05-2018

pon.

22

05-2018

wtorek

23

05-2018

środa

24

05-2018

czwartek

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
KS PODHALANIN Biecz 4:1 LKS BIAŁA Brunary
KS Ropa 8:3 LKS KRÓLOVIA Królowa Górna
LKS Kobylanka 3:0 GKS MOSZCZANKA Moszczenica
LKS Łużna 1:1 ULKS WICHER Mogilno
LKS Uście Gorlickie 3:1 LKS SOKÓŁ Staszkówka
LKS Wójtowa 4:0 LKS OGIEŃ Sękowa
LKS Zagórzany 0:0 LKS NAFTA Kryg

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
LKS BIAŁA Brunary - LKS Zagórzany
LKS NAFTA Kryg - LKS Wójtowa
LKS OGIEŃ Sękowa - LKS Uście Gorlickie
LKS SOKÓŁ Staszkówka - LKS Łużna
ULKS WICHER Mogilno - LKS Kobylanka
GKS MOSZCZANKA Moszczenica - KS Ropa
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna - KS PODHALANIN Biecz

Najnowsza galeria

Finał Pucharu Polski na szczeblu PPN Gorlice 2017/2018
Ładowanie...