Podokręg Piłki Nożnej Gorlice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 290, wczoraj: 745
ogółem: 646 107

statystyki szczegółowe

Trampkarze najmłodsi - 2008 i młodsi

 

XX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

trampkarzy najmłodszych "Orlików" - rocznik 2008 i młodsi

wygrała drużyna KS PODHALANIN Biecz

 

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - CIONEK Igor (GKS GLINIK Gorlice I)

Najlepszym bramkarzem turnieju został - POTYKANOWICZ Oliwier (KS PODHALANIN Biecz)

Królem strzelców turnieju został - REGIEC Filip (BAP Ropa I)

 

Wyniki uzyskane w poszczególnych spotkaniach turnieju zostały podane poniżej w tabeli Harmonogram rozgrywek.

 

Końcowa tabela turnieju:

Miejsce Drużyna
1.  KS PODHALANIN Biecz
2.  GKS GLINIK Gorlice II
3.  BAP Ropa I
4.  BAP Ropa II
5.  GKS GLINIK Gorlice I
6.  LKS Uście Gorlickie
7.  LKS Łużna
8.  LKS OGIEŃ Sękowa
9.  LKS Racławice
10.  LKS Szymbark

 

 


 

HARMONOGRAM XX Halowych Mistrzostw PPN Gorlice trampkarzy najmłodszych "Orlików" - rocznik 2008 i młodsi - kliknij, aby otworzyć

 


 


XX Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice w piłce nożnej

trampkarzy najmłodszych "Orlików" - rocznik 2008 i młodsi

 

Gorlice, hala OSiR - 29.12.2018 r.
rozpoczęcie turnieju o godz. 8:00

 

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. GKS GLINIK Gorlice I

2. BAP Ropa II
3. KS PODHALANIN Biecz
4. LKS Szymbark
5. LKS Łużna

 

Grupa B:
1. GKS GLINIK Gorlice II
2. BAP Ropa I
3. LKS Uście Gorlickie
4. LKS Racławice
5. LKS OGIEŃ Sękowa

 

Harmonogram rozgrywek:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
8:00  GKS GLINIK Gorlice I  BAP Ropa II 0 - 2
8:12  GKS GLINIK Gorlice II  BAP Ropa I 2 - 0
8:24  KS PODHALANIN Biecz  LKS Szymbark 2 - 0
8:36  LKS Uście Gorlickie  LKS Racławice 0 - 1
8:48  GKS GLINIK Gorlice I  LKS Łużna 1 - 1
9:00  GKS GLINIK Gorlice II  LKS OGIEŃ Sękowa 2 - 0
9:12  BAP Ropa II  KS PODHALANIN Biecz 1 - 3
9:24  BAP Ropa I  LKS Uście Gorlickie 0 - 0
9:36  LKS Szymbark  LKS Łużna 0 - 1
9:48  LKS Racławice  LKS OGIEŃ Sękowa 0 - 3
10:00  GKS GLINIK Gorlice I  KS PODHALANIN Biecz 0 - 3
10:12  GKS GLINIK Gorlice II  LKS Uście Gorlickie 1 - 0
10:24  BAP Ropa II  LKS Łużna 1 - 0
10:36  BAP Ropa I  LKS OGIEŃ Sękowa 3 - 0
10:48  LKS Szymbark  GKS GLINIK Gorlice I 0 - 2
11:00  LKS Racławice  GKS GLINIK Gorlice II 0 - 9
11:12  BAP Ropa II  LKS Szymbark 3 - 0
11:24  BAP Ropa I  LKS Racławice 6 - 0
11:36  KS PODHALANIN Biecz  LKS Łużna 1 - 0
11:48  LKS Uście Gorlickie  LKS OGIEŃ Sękowa 2 - 0

 

Tabela Grupy A:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  KS PODHALANIN Biecz 12 9 - 1
2.  BAP Ropa II 9 7 - 3
3.  GKS GLINIK Gorlice I 7 3 - 6
4.  LKS Łużna 4 2 - 3
5.  LKS Szymbark 0 0 - 8

 

Tabela Grupy B:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1.  GKS GLINIK Gorlice II 12 14 - 0
2.  BAP Ropa I 7 9 - 2
3.  LKS Uście Gorlickie 4 2 - 2
4.  LKS OGIEŃ Sękowa 3 3 - 7
5.  LKS Racławice 3 1 - 18

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
12:15  BAP Ropa II  BAP Ropa I 1 - 3

 

Mecz o 1 miejsce:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
12:30  KS PODHALANIN Biecz   GKS GLINIK Gorlice II  1 - 0

 

Drużyny rozgrywają zawody 1 x 10 minut bez zmiany stron boiska w składach 6 osobowych (5 zawodników + bramkarz).

 

Klasyfikacja na najlepszego bramkarza, najlepszego zawodnika, króla strzelców.

 

Wręczenie pucharów, dyplomów - zakończenie turnieju.

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Kalendarium

16

01-2019

środa

17

01-2019

czwartek

18

01-2019

piątek

19

01-2019

sobota

20

01-2019

niedziela

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS NAFTA Kryg 1:1 KS Ropa
LKS BIAŁA Brunary 0:1 LKS Zagórzany
LKS Kobylanka 2:0 KS Bobowa
LKS Wójtowa 2:4 KS PODHALANIN Biecz
LKS Uście Gorlickie 5:1 ULKS WICHER Mogilno
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 1:5 LKS OGIEŃ Sękowa
LKS SOKÓŁ Staszkówka 2:5 GKS GLINIK Gorlice II

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Najnowsza galeria

Szkolenie nr 4 Mobilnej AMO
Ładowanie...