Podokręg Piłki Nożnej Gorlice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 344, wczoraj: 432
ogółem: 580 344

statystyki szczegółowe

Halowy Turniej Seniorów

 

XI Halowy Turniej Seniorów o Puchar Prezesa PPN Gorlice

wygrała drużyna LKS Łużna

 

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - TROJANOWICZ Kamil (KS Ropa)

Najlepszym bramkarzem turnieju został - JANISZEWSKI Damian (LKS Łużna)

Królem strzelców turnieju został - KROK Jan (GKS MOSZCZANKA Moszczenica)

 

Wyniki uzyskane w poszczególnych spotkaniach turnieju zostały podane poniżej w tabeli Harmonogram rozgrywek.

 

Końcowa tabela turnieju:

Miejsce Drużyna
1.  LKS Łużna
2.  KS Ropa
3.  LKS Kobylanka
4.  GKS MOSZCZANKA Moszczenica
5.  LKS Uście Gorlickie
6.  KS PODHALANIN Biecz
7.  LKS OGIEŃ Sękowa
8.  LKS Szymbark
9.  LKS Zagórzany
10.  LUKS Hańczowa

 

 


 

 

XI Halowy Turniej Seniorów o Puchar Prezesa PPN Gorlice

 

Gorlice, hala OSiR - 24.02.2018 r.
rozpoczęcie turnieju o godz. 8:00

 

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. LKS Kobylanka
2. LKS Zagórzany
3. KS PODHALANIN Biecz
4. GKS MOSZCZANKA Moszczenica
5. LKS Szymbark

 

Grupa B:
1. LKS Łużna
2. LKS OGIEŃ Sękowa
3. LKS Uście Gorlickie
4. KS Ropa
5. LUKS Hańczowa

 

Harmonogram rozgrywek:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
8:00  LKS Kobylanka  LKS Zagórzany 2 - 1
8:20  LKS Łużna  LKS OGIEŃ Sękowa 0 - 0
8:40  KS PODHALANIN Biecz  GKS Moszczenica 5 - 5
9:00  LKS Uście Gorlickie  KS Ropa 1 - 1
9:20  LKS Kobylanka  LKS Szymbark 2 - 0
9:40  LKS Łużna  LUKS Hańczowa 4 - 0
10:00  LKS Zagórzany  KS PODHALANIN Biecz 0 - 1
10:20  LKS OGIEŃ Sękowa  LKS Uście Gorlickie 1 - 2
10:40  GKS Moszczenica  LKS Szymbark 1 - 0
11:00  KS Ropa  LUKS Hańczowa 6 - 0
11:20  LKS Kobylanka  KS PODHALANIN Biecz 2 - 2
11:40  LKS Łużna  LKS Uście Gorlickie 2 - 0
12:00  LKS Zagórzany  LKS Szymbark 2 - 4
12:20  LKS OGIEŃ Sękowa  LUKS Hańczowa 4 - 0
12:40  LKS Kobylanka  GKS Moszczenica 2 - 6
13:00  LKS Łużna  KS Ropa 6 - 4
13:20  KS PODHALANIN Biecz  LKS Szymbark 1 - 1
13:40  LKS Uście Gorlickie  LUKS Hańczowa 1 - 0
14:00  LKS Zagórzany  GKS Moszczenica 3 - 0
14:20  LKS OGIEŃ Sękowa  KS Ropa 2 - 3

 

Tabela grupa A:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1  GKS Moszczenica 7 12 - 10
2  LKS Kobylanka 7 8 - 9
3  KS PODHALANIN Biecz 6 9 - 8
4  LKS Szymbark 4 5 - 6
5  LKS Zagórzany 3 6 - 7

 

Tabela grupa B:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1  LKS Łużna 10 12 - 4
2  KS Ropa 7 14 - 9
3  LKS Uście Gorlickie 7 4 - 4
4  LKS OGIEŃ Sękowa 4 7 - 5
5  LUKS Hańczowa 0 0 - 15

 

Półfinały:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
15:00  GKS Moszczenica  KS Ropa 3 - 3
(rz.k. 9 - 10)
15:20  LKS Kobylanka  LKS Łużna 1 - 2

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
15:50  GKS Moszczenica  LKS Kobylanka 1 - 5

 

Mecz o pierwsze miejsce - FINAŁ:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
16:10  KS Ropa  LKS Łużna 1 - 1
(rz.k. 1 - 3)

 

 

W rozgrywkach drużyny rozgrywają mecze 1 x 15 minut bez zmiany stron boiska.
 

Wręczenie dyplomów, pucharów za trzy pierwsze miejsca oraz statuetek dla najlepszego zawodnika, bramkarza, króla strzelców.
 

Zakończenie turnieju.

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Kalendarium

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
KS Ropa 3:1 LKS Wójtowa
LKS Uście Gorlickie 2:2 LKS Kobylanka
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 4:3 LKS BIAŁA Brunary
LKS SOKÓŁ Staszkówka 4:3 LKS NAFTA Kryg
GKS GLINIK Gorlice II 1:2 LKS Zagórzany
LKS OGIEŃ Sękowa 2:0 KS Bobowa
ULKS WICHER Mogilno 3:2 KS PODHALANIN Biecz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
KS PODHALANIN Biecz - KS Ropa
KS Bobowa - ULKS WICHER Mogilno
LKS Zagórzany - LKS OGIEŃ Sękowa
LKS NAFTA Kryg - GKS GLINIK Gorlice II
LKS BIAŁA Brunary - LKS SOKÓŁ Staszkówka
LKS Kobylanka - GKS MOSZCZANKA Moszczenica
LKS Wójtowa - LKS Uście Gorlickie

Najnowsza galeria

Zebranie sprawozdawcze PPN Gorlice
Ładowanie...