Podokręg Piłki Nożnej Gorlice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 125, wczoraj: 339
ogółem: 445 671

statystyki szczegółowe

Halowy Turniej Seniorów

 

X Halowy Turniej Seniorów o Puchar PPN Gorlice
wygrała drużyna LKS OGIEŃ Sękowa

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został - ŁAŻEŃSKI Rafał (LKS Łużna)

Najlepszym bramkarzem turnieju został - KARP Łukasz (LKS Kobylanka)

Królem strzelców turnieju został - PADOŁ Paweł (LKS OGIEŃ Sękowa) - 8 bramek

 

Wyniki uzyskane w poszczególnych spotkaniach turnieju zostały podane poniżej w tabeli Harmonogram rozgrywek.

 

Końcowa tabela turnieju:

Miejsce Drużyna
1  LKS OGIEŃ Sękowa
2  LKS Kobylanka
3  LKS Łużna
4  KS PODHALANIN Biecz
5  LKS Zagórzany
6  LKS SOKÓŁ Staszkówka
7  ULKS Hańczowa
8  LKS Szymbark
9  LKS VICTORIA Śnietnica
10  LKS STANDART Święcany

 

 


 

REGULAMIN X Halowego Turnieju Piłki Nożnej Seniorów o Puchar PPN Gorlice - kliknij, aby pobrać

 


 

 

X Halowy Turniej Seniorów o Puchar PPN Gorlice

 

Gorlice, hala OSiR - 11.03.2017 r.
rozpoczęcie turnieju o godz. 8:00

 

Udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny:
 

Grupa A:
1. LKS Kobylanka
2. LKS OGIEŃ Sękowa
3. LKS Zagórzany
4. LKS STANDART Święcany
5. LKS SOKÓŁ Staszkówka

 

Grupa B:
1. LKS Łużna
2. KS PODHALANIN Biecz
3. LKS Szymbark
4. LKS VICTORIA Śnietnica
5. ULKS Hańczowa

 

Harmonogram rozgrywek:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
8:00  LKS Kobylanka  LKS OGIEŃ Sękowa 0:0
8:15  LKS Łużna  KS PODHALANIN Biecz 0:2
8:30  LKS Zagórzany  LKS STANDART Święcany 1:0
8:45  LKS Szymbark  ULKS Hańczowa 0:0
9:00  LKS SOKÓŁ Staszkówka  LKS Kobylanka 3:1
9:15  LKS VICTORIA Śnietnica  LKS Łużna 0:0
9:30  LKS OGIEŃ Sękowa  LKS Zagórzany 0:0
9:45  KS PODHALANIN Biecz  LKS Szymbark 3:0
10:00  LKS STANDART Święcany  LKS SOKÓŁ Staszkówka 0:5
10:15  LKS VICTORIA Śnietnica  ULKS Hańczowa 0:2
10:30  LKS OGIEŃ Sękowa  LKS STANDART Święcany 3:0
10:45  KS PODHALANIN Biecz  ULKS Hańczowa 1:0
11:00  LKS Zagórzany  LKS SOKÓŁ Staszkówka 3:0
11:15  LKS Szymbark  LKS VICTORIA Śnietnica 1:0
11:30  LKS Łużna  ULKS Hańczowa 2:2
11:45  LKS Kobylanka  LKS STANDART Święcany 4:0
12:00  LKS OGIEŃ Sękowa  LKS SOKÓŁ Staszkówka 1:0
12:15  KS PODHALANIN Biecz  LKS VICTORIA Śnietnica 2:1
12:30  LKS Łużna  LKS Szymbark 4:1
12:45  LKS Kobylanka  LKS Zagórzany 1:0

 

Tabela grupa A:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1  LKS OGIEŃ Sękowa 8 4 - 0
2  LKS Kobylanka 7 6 - 3
3  LKS Zagórzany 7 4 - 1
4  LKS SOKÓŁ Staszkówka 6 8 - 5
5  LKS STANDART Święcany 0 0 - 13

 

Tabela grupa B:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1  KS PODHALANIN Biecz 12 8 - 1
2  LKS Łużna 5 6 - 5
3  ULKS Hańczowa 5 4 - 3
4  LKS Szymbark 4 2 - 7
5  LKS VICTORIA Śnietnica 1 1 - 5

 

Półfinały:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
13:15  LKS OGIEŃ Sękowa  LKS Łużna 3 - 0
13:40  LKS Kobylanka  KS PODHALANIN Biecz 4 - 1

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
14:15  LKS Łużna  KS PODHALANIN Biecz 4 - 1

 

Mecz o pierwsze miejsce - FINAŁ:

Godzina Drużyna 1 Drużyna 2 Wynik
14:40  LKS OGIEŃ Sękowa  LKS Kobylanka 5 - 0

 

 

W rozgrywkach grupowych drużyny rozgrywają mecze 1 x 12 minut bez zmiany stron boiska.
Półfinały oraz mecz o trzecie miejsce i finał drużyny rozgrywają 2 x 10 minut ze zmianą stron boiska.

 

Wręczenie dyplomów, pucharów za trzy pierwsze miejsca oraz statuetek dla najlepszego zawodnika, bramkarza, króla strzelców.
Zakończenie turnieju.

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Kalendarium

19

09-2017

wtorek

20

09-2017

środa

21

09-2017

czwartek

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
LKS BIAŁA Brunary 3:2 KS Ropa
KS PODHALANIN Biecz 3:1 LKS Kobylanka
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna 0:0 LKS Łużna
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 3:4 LKS Uście Gorlickie
ULKS WICHER Mogilno 7:1 LKS Wójtowa
LKS SOKÓŁ Staszkówka 0:2 LKS Zagórzany
LKS OGIEŃ Sękowa 1:1 LKS NAFTA Kryg

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
LKS NAFTA Kryg - LKS BIAŁA Brunary
LKS Zagórzany - LKS OGIEŃ Sękowa
LKS Wójtowa - LKS SOKÓŁ Staszkówka
LKS Uście Gorlickie - ULKS WICHER Mogilno
LKS Łużna - GKS MOSZCZANKA Moszczenica
LKS Kobylanka - LKS KRÓLOVIA Królowa Górna
KS Ropa - KS PODHALANIN Biecz

Najnowsza galeria

X Halowy Turniej Seniorów o Puchar PPN Gorlice
Ładowanie...