Podokręg Piłki Nożnej Gorlice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 267, wczoraj: 494
ogółem: 626 666

statystyki szczegółowe

PUCHAR POLSKI PPN Gorlice

PUCHAR POLSKI na szczeblu PPN Gorlice - edycja 2018/2019

 

 

GKS GLINIK Gorlice zdobywcą Pucharu Polski na szczeblu PPN Gorlice

W rozegranych w dniu 17.11.2018 r. zawodach finałowych Pucharu Polski na szczeblu PPN Gorlice drużyna GKS GLINIK Gorlice pokonała drużynę LKS Uście Gorlickie 6 - 2 i będzie reprezentowała Podokręg Piłki Nożnej w Gorlicach w dalszych rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu OZPN Nowy Sącz.

 


 

Wyniki zawodów IV-go rzutu:

Numer
pary

Gospodarze Goście Wynik
1  LKS BIAŁA Brunary  GKS GLINIK Gorlice 0 - 2
2  LKS Uście Gorlickie  wolny los ---

 


 

Wyniki zawodów III-go rzutu:

Numer
pary
Gospodarze Goście Wynik
1  LKS Uście Gorlickie  LKS Kobylanka 5 - 4
2  LKS Racławice  LKS BIAŁA Brunary 1 - 3
3  KS PODHALANIN Biecz  GKS GLINIK Gorlice 2 - 4

 


 

Wyniki zawodów II-go rzutu:

Numer
pary
Gospodarze Goście Wynik
1  LKS SOKÓŁ Staszkówka  KS PODHALANIN Biecz 2 - 2
(rz.k. 4 - 5)
2  LKS BIAŁA Brunary  KS Bobowa 1 - 0
3  GKS Moszczenica  LKS Uście Gorlickie 1 - 7
4  LKS Racławice  LKS OGIEŃ Sękowa 3 - 1
5  LKS Kobylanka  wolny los ---

 


 

Wyniki zawodów I-go rzutu:

Numer
pary
Gospodarze Goście Wynik
1  LKS SOKÓŁ Staszkówka  LKS Łużna 4 - 0
2  KS Ropa  LKS Uście Gorlickie 3 - 6
3  LKS OGIEŃ Sękowa  LKS Wójtowa 7 - 0
4  LKS Racławice  LKS NAFTA Kryg 3 - 1
5  LKS VICTORIA Śnietnica  LKS BIAŁA Brunary 1 - 5
6  GKS Szymbark  LKS Kobylanka 1 - 2
7  GKS Moszczenica  LKS Zagórzany 3 - 1
8  KS PODHALANIN Biecz  wolny los ---

 

 




 

 

Wydział Gier Podokręgu Piłki Nożnej w Gorlicach informuje, że dokonano losowania rozgrywek o Puchar Polski - edycja 2018/2019 na szczeblu PPN Gorlice.

 

Gospodarzami zawodów są drużyny występujące w niższych klasach rozgrywkowych, w pozostałych przypadkach zdecydowało miejsce końcowe w tabeli po rozgrywkach w gorlickiej klasie "A" i "B". Te same zasady dotyczą pozostałych rund rozgrywkowych.

 

W wyniku losowania wyłoniono następujące pary drużyn:


Zawody I-go rzutu wyznaczono na dni:

- 14.07.2018 r. (sobota):

Numer
pary
Gospodarze Goście Godzina
3  LKS OGIEŃ Sękowa  LKS Wójtowa 13:00

- 15.07.2018 r. (niedziela):

Numer
pary
Gospodarze Goście Godzina
1  LKS SOKÓŁ Staszkówka  LKS Łużna 11:00
2  KS Ropa  LKS Uście Gorlickie 14:00
4  LKS Racławice  LKS NAFTA Kryg 11:00
5  LKS VICTORIA Śnietnica  LKS BIAŁA Brunary 13:00
6  GKS Szymbark  LKS Kobylanka 11:00
7  GKS Moszczenica  LKS Zagórzany 14:00
8  KS PODHALANIN Biecz  wolny los ---

 

Zawody II-go rzutu wyznaczono na dni:

- 21.07.2018 r. (sobota):

Numer
pary
Gospodarze Goście Godzina
1  LKS SOKÓŁ Staszkówka  KS PODHALANIN Biecz 17:00

- 22.07.2018 r. (niedziela):

Numer
pary
Gospodarze Goście Godzina
2  LKS BIAŁA Brunary  KS Bobowa 14:00
3  GKS Moszczenica  LKS Uście Gorlickie 17:00
4  LKS Racławice  LKS OGIEŃ Sękowa 14:00
5  LKS Kobylanka  wolny los ---

 

Zawody III-go rzutu wyznaczono na dni:

- 28.07.2018 r. (sobota):

Numer
pary
Gospodarze Goście Godzina
1  LKS Uście Gorlickie  LKS Kobylanka 17:30

- 29.07.2018 r. (niedziela):

Numer
pary
Gospodarze Goście Godzina
2  LKS Racławice  LKS BIAŁA Brunary 14:00
3  KS PODHALANIN Biecz  GKS GLINIK Gorlice 17:30

 

Zawody IV-go rzutu wyznaczono na dzień 05.08.2018 r. (niedziela):

Numer
pary

Gospodarze Goście Godzina
1  LKS BIAŁA Brunary  GKS GLINIK Gorlice 14:00
2  LKS Uście Gorlickie  wolny los ---

 

Zawody V-go rzutu - FINAŁ Pucharu Polski na szczeblu PPN Gorlice - edycja 2018/2019 zostaną rozegrane na boisku jednego z finalistów, niżej sklasyfikowanego w rozgrywkach mistrzowskich sezonu 2017/2018 w terminie uzgodnionym z finalistami.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Kalendarium

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

22

12-2018

sobota

23

12-2018

niedziela

24

12-2018

pon.

25

12-2018

wtorek

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS NAFTA Kryg 1:1 KS Ropa
LKS BIAŁA Brunary 0:1 LKS Zagórzany
LKS Kobylanka 2:0 KS Bobowa
LKS Wójtowa 2:4 KS PODHALANIN Biecz
LKS Uście Gorlickie 5:1 ULKS WICHER Mogilno
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 1:5 LKS OGIEŃ Sękowa
LKS SOKÓŁ Staszkówka 2:5 GKS GLINIK Gorlice II

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Najnowsza galeria

Zebranie sprawozdawcze PPN Gorlice
Ładowanie...